Z ostatniej chwili

Uprawa marihuany - Zalety uprawy własnego lekarstwa

Domowa uprawa to różnica między domowym sosem pomidorowym twojej babci, a fabryczną puszką Ragu.

Uprawa marihuany staje się coraz bardziej popularna. Wraz ze wzrostem legalizacji na całym świecie i akceptacji medycznej marihuany, używanie marihuany staje się coraz bardziej akceptowane na całym świecie i w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Mimo to, uprawa marihuany jest prawnie podstępna.

Dzieje się tak dlatego, że w większości stanów, nawet tam, gdzie marihuana jest legalna, jej uprawa jest nadal nielegalna. Mimo to, wiele osób to robi.

Ci, którzy jeszcze tego nie próbowali, mogą się zastanawiać dlaczego. Dlaczego warto jest ryzykować, że zostanie się złapanym? Dlaczego o wiele lepiej jest uprawiać własną marihuanę, zamiast kupować ją legalnie lub nawet nielegalnie?

Prawie każdy wie o potencjalnych korzyściach zdrowotnych płynących z używania marihuany, więc nie musimy się w to zagłębiać. Ale co z korzyściami płynącymi z uprawy marihuany? Przyjrzyjmy się, dlaczego warto to robić - a także dlaczego powinno się to zalegalizować.

Uprawa marihuany - Uprawiaj swoje własne lekarstwo

Jedną z najważniejszych zalet uprawy marihuany jest fakt, że pacjenci medyczni sami zapewniają sobie własne źródło leków. To daje pacjentom kontrolę nad ich leczeniem i kontrolę nad ich życiem. W rzeczywistości jest o wiele więcej powodów, aby uprawiać marihuanę, niż kupować ją w sklepie, nawet jeśli jest to legalne.

Na przykład, być może odmiana, która najlepiej leczy twoje objawy, nie jest dostępna do kupienia.

Może istnieją tylko specyficzne formy medycznej marihuany zalegalizowane, takie jak olej CBD, a to może nie działać najlepiej dla ciebie lub nie być twoją preferowaną metodą użycia. Może jest to po prostu zbyt drogie, aby kupować ją w aptekach i musisz mieć odpowiednie, trwałe zapasy w domu, aby poradzić sobie z objawami.

Uprawa marihuany jako leku

Medyczna marihuana jest niesamowita w swoich właściwościach przystosowawczych do leczenia różnych objawów. Jest przydatna w stwardnieniu rozsianym i innych zaburzeniach ze skurczami mięśni lub problemami neurologicznymi. Może pomóc osobom zmagającym się ze zdrowiem psychicznym, takim jak lęk i depresja. Niektóre kobiety cierpiące na silne skurcze spowodowane zespołem napięcia przedmiesiączkowego co miesiąc przysięgają na marihuanę, ponieważ łagodzi ona ich ból.

Może ona również pomóc w migrenach u wielu pacjentów, jak również w innych rodzajach bólu. Wielu pacjentów z zespołem Tourette'a, ADHD lub ADD miało pozytywne efekty stosowania medycznej marihuany - i to oczywiście bez negatywnych skutków ubocznych, które zwykle występują w przypadku typowych leków na receptę.

Legalizacja uprawy marihuany

Jeśli nie jest to jeszcze jasne, uważamy, że uprawa marihuany powinna być zalegalizowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Pomogłoby to milionom ludzi uzyskać łatwy i niedrogi dostęp do ich własnych leków, pomagając w leczeniu niezliczonych zaburzeń i chorób bez zmuszania ich do radzenia sobie z negatywnymi skutkami ubocznymi, zadłużania się z powodu drogich farmaceutyków i tak dalej.

Obywatele, którzy mogą uprawiać medyczną marihuanę w domu, mogą zdecydować, jaki dokładnie rodzaj leku uprawiają. Niektórzy ambitni hodowcy mogą nawet hodować swoje rośliny, aż uzyskają dokładnie taki produkt, jaki chcą, a następnie mogą kontynuować uprawę tego szczepu. Oznacza to, że można ją indywidualnie "zaprojektować" tak, aby była idealnym rozwiązaniem dla tej jednej osoby. Nie jest łatwo znaleźć idealny lek, ale indywidualna praca nad nim z pewnością może pomóc.

Łatwość uprawy marihuany

Jeśli jesteś zainteresowany uprawą marihuany, ale nigdy wcześniej o tym nie myślałeś, nie obawiaj się! Nie jest to zbyt trudne, aby dowiedzieć się, jak uprawiać. Podstawy wiedzy na temat marihuany są również proste. Sativas i indicas to główne rozróżnienie marihuany. Sativy generalnie dają ci podnoszący na duchu, energetyczny haj, podczas gdy indicas dają ci mocno zrelaksowany, upalony rodzaj haju.

Odmiany indicas są krótkie i mocne, podczas gdy sativy są wysokie i smukłe. Jednakże, czy to wszystko może być mitem? Czy roślina jest bardziej złożona niż nam się wydawało? Cóż... w pewnym sensie. Ale nie ma to tak wiele wspólnego z uprawą, jak z konsumpcją.

Uprawa marihuany w pomieszczeniach zamkniętych

Uprawa marihuany może być stosunkowo łatwa w warunkach domowych. Potrzebujesz tylko światła, ziemi (lub innego podłoża do uprawy), wody, powietrza, składników odżywczych, kontroli temperatury i odpowiedniej wentylacji. Rośliny marihuany mogą wiele znieść, więc jeśli nie wybierzesz naprawdę trudnej rośliny, prawdopodobnie będą miały trochę miejsca na błędy.

Kiedy uprawiasz marihuanę, możesz zdecydować, jak bardzo skomplikowany ma być ten proces.

Niektórzy hodowcy odkrywają, że naprawdę lubią to doświadczenie i dodają więcej sprzętu i elementów, aby uzyskać różne (często lepsze) rezultaty i dowiedzieć się więcej o roślinach marihuany w ogóle. Inni hodowcy po prostu chcą zakończyć ich uprawy z jak najmniejszym wydatkiem lub czasu, jak to możliwe, a to oznacza korzystanie z najprostszych i najmniej kosztownych technik. Dobrą wiadomością jest to, że nawet najprostsza droga przyniesie pozytywne rezultaty, więc nie ma powodu, aby nie spróbować, nawet jeśli nie interesujesz się roślinami w ogóle.

Niektórzy hodowcy rosną je w wodzie, lub hydroponicznie. To jest dla ludzi, którzy mają dużo uwagi do szczegółów i będzie umieścić w dodatkowym wysiłku, aby uzyskać bardzo wysokie plony na końcu. Jest to doskonały wybór dla hodowców indoor, którzy nie mają ograniczonego budżetu i są naprawdę zainteresowani całym doświadczeniem związanym z uprawą.

Uprawianie własnej marihuany jest świetnym pomysłem, ponieważ daje ci kontrolę i jest łatwe do zrobienia. Jeśli myślałeś o własnej uprawie, teraz jest wspaniały czas, aby zacząć. Aby uzyskać bardziej szczegółowy przewodnik na temat uprawy marihuany, możesz pobrać tę Biblię Uprawy Marihuany. Zawiera ona kilka wspaniałych wskazówek, które pomogą nawet najmłodszym hodowcom wyhodować najlepszą marihuanę z możliwych!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany