Z ostatniej chwili

Czy Kathy Bates z "Disjointed" pali trawkę?

W związku z premierą nowej oryginalnej komedii Netflixa "Disjointed", poświęconej konopiom indyjskim, można się zastanawiać nad nawykami palenia jej gwiazdy.

Kathy Bates jest aktorką pochodzącą z Memphis w stanie Tennessee. Bates uczęszczała na Southern Methodist University, a w 1970 roku przeniosła się do Nowego Jorku, aby kontynuować karierę aktorską. Ponadto Bates zdobyła sławę w filmie, na Broadwayu i w operach mydlanych. Obecnie jednak aktor występuje jako gwiazda oryginalnego serialu Chucka Lorre/Netflix "Disjointed,".

Doyle gra w nim aktywistę zajmującego się konopiami indyjskimi i właściciela punktu sprzedaży marihuany leczniczej.

I tak - to ta sama komedia, dla której Netflix stworzył 12 odmian ziół w ramach kampanii marketingowej. Ale wróćmy do głównego tematu dyskusji:

Czy Kathy Bates pali trawkę?

Wielokrotnie utalentowana Kathy Bates. via Daily Leaf

W ostatnim wywiadzie dla New York Times, wielokrotnie nagradzany aktor przeszedł od razu do sedna sprawy. Czy pali trawkę? Jej odpowiedź? Bardzo dosadne i bardzo szczere "tak".

"Od jakiegoś czasu mam receptę na przewlekły ból" - wyjaśniła Bates. "Naprawdę stałam się wierząca. Uważam, że jest tak samo, jeśli nie bardziej, skuteczna niż inne środki przeciwbólowe."

Bates zaczęła regularnie spożywać medyczną trawkę po zdiagnozowaniu u niej raka piersi w 2012 roku. Pomogło to w rekonwalescencji, która według niej jest bardzo bolesna. Upewniła się również, aby stwierdzić, że podczas gdy lubi trawkę, trzyma ją oddzielnie od swojego życia zawodowego. "Nie palę, kiedy pracuję", podkreśliła. "To dla mnie jest nieprofesjonalne". Wyznała również swoje poglądy na temat legalizacji marihuany, którą w pełni popiera.

"Tak, a nawet bardziej teraz, gdy stałam się bardziej wyedukowana na temat tego, jakie są jej właściwości" - powiedziała.

"I widzisz, jak to pomaga ludziom, takim jak partner naszego konsultanta ds. marihuany (w serialu 'Disjointed'), który ma porażenie mózgowe, lub Gridiron Cannabis Coalition, grupa piłkarzy, których spotkałam, którzy cierpieli z powodu różnych urazów głowy. To im bardzo pomogło.

Trailer do filmu "Disjointed"

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany