Z ostatniej chwili

Reefer Madness powraca - Szczepy! - Propaganda anty-marihuanowa - czego nie wiesz!

Reefer Madness powraca: Szczepy

Strzeżcie się propagandy pro marihuanowej! Nazywali Reefer Madness filmem propagandowym przeciwko marihuanie, ale byli w błędzie. Reefer Madness nauczył nas niebezpieczeństw związanych z marihuaną, znaną również jako weed, word, cannabis, cannonball, bud, bud lite, ganja, gotcha i wiele innych nazw, o których nie śmiem mówić. Myślałem, że ten film zniszczy nadciągające zło, jakim jest marihuana, ale niestety się myliłem. Teraz Reefer Madness powraca, aby porozmawiać o szczepach.

Oto lekcja dla ciebie, mały Timmy: nie każda mareajuwana jest taka sama. To jest jedna rzecz, której zabrakło w tym propagandowym filmie o marihuanie. Nie mówił o wielu, wielu odmianach marihuany. Tak jak prawdziwa sałata ma wiele odmian, diabelska sałata również ma wiele odmian. Podobnie jak komunista, faszysta, globalista czy naukowiec, rafafer występuje w wielu odmianach.

ZOBACZ NASTĘPNY ARTYKUŁReferowe szaleństwo powraca - Czym jest reefer? - Dlaczego jest zły?

Przyjrzyjmy się temu głębiej, dobrze? Każda odmiana reeferu ma wiele różnych właściwości. Jeśli spojrzysz na rafę pod magiczną lupą naukową, możesz zobaczyć, że ma ona wiele różnych związków. Związki te mogą wpływać na jego funkcje, tak jak różne pistolety mogą rozwalić ci mózg na wiele różnych sposobów.

Kiedy patrzysz na szczepy, są one zazwyczaj podzielone na trzy różne kategorie. Te kategorie to:

Indica - nie mylić z Indiana. Ta roślina jest mocna i potężna, zupełnie jak moje... cygaro, które palę, kiedy chcę się zrelaksować. Oczywiście, nie jest to cygaro z rafii, ale z czystego tytoniu. Mówi się, że daje ono ludziom, którzy je palą, uczucie odprężenia. Innymi słowy, stają się oni leniwymi stonerowymi degeneratami, którzy nie mają żadnego pożytku w tym amerykańskim społeczeństwie.

Sativa - nie należy mylić z substytutem cukru. Ta roślina jest wysoka i strzelista, tak jak moja miłość do Ameryki, zanim zawładnęła nią rafa. Mówi się, że ten szczep daje podnoszące na duchu, mózgowe uczucie. Może zachęcić cię do myślenia w inny sposób. Jak zapewne wiecie, krytyczne myślenie jest narzędziem diabła. Powoduje, że ludzie kwestionują autorytety, kwestionują propagandę marihuany i nie dostosowują się do tego, w co wierzą inni. Och, człowieczeństwo.

Hybryda - nie mylić z samochodem prowadzonym przez hipisowskich komunistów. Nazywa się ją hybrydą, ponieważ posiada elementy zarówno indica, jak i sativa. Może dać ci trochę z A, trochę z B efektów z indica i sativa. Innymi słowy, możesz myśleć o tym, jak możesz czcić szatana, ale jesteś zbyt leniwy, żeby wyjść i to zrobić.

Jest też ruderalis. Jest to najlepsza roślina marihuany, ponieważ nie doprowadza cię do haju. Nie stanowi ona zagrożenia dla tkanki Ameryki, więc na razie ją zignoruję. Idź do domu, ty głupia roślino.

Kiedy wejdziesz do sklepu z mary iguaną, i niech Bóg ci pomoże, jeśli w jakiś sposób zdecydujesz się tam wejść, możesz zauważyć, że te odmiany mają różne, dziwaczne nazwy. Mogą one obejmować:

Purpurowy Urkel

Zielona Maszyna

Niebieska Kupa

Obama Rama

Trump's Dump

Propaganda marihuany

Kocie gówno

Wymiociny żyrafy

Gówno królowej

Wrak mózgu

Wrak pociągu

Devil's Lettuce

I oczywiście, że umrzesz, kiedy będziesz to palił, ty komuchu.

I wiele więcej. Wszystko to są autentyczne nazwy, które znalazłem po zbadaniu sklepu z marihuaną w Kolorado. Bardziej jak Colonrado. Widziałem te odmiany na własne oczy i prawie zwymiotowałem.

Możecie się zastanawiać, jakie są różnice między tymi wszystkimi rodzajami marihuany, skoro istnieją tylko trzy odmiany, do których zalicza się kannabinoidy. Cóż, podczas gdy odmiany należące do kategorii indica mają taką samą strukturę, niektóre z ich substancji chemicznych mogą być inne.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ 5 nowych (wymyślonych) odmian marihuany i ich (wymyślone) efekty

Niektóre odmiany mogą mieć więcej lub mniej mircenu. Myrcene ma wiele efektów, takich jak:

  • Pozwala ci dobrze spać. Oczywiście, kiedy śpisz na ziołowych bluntach, śpisz z szatanem. Po co to brać, skoro zamiast tego możesz mieć trochę dobrego, starego Ambiena?
  • Zmniejsza twój niepokój. Ponownie, to może wydawać się miłe, ale dlaczego miałbyś być uspokojony przez Szatana, kiedy możesz być uspokojony przez leki na receptę?

Niższa niż 0,5 procenta to sativa i odwrotnie. Tak czy inaczej, jest to zło i możesz dowiedzieć się więcej, sprawdzając propagandę marihuany.

Te szczepy mają terpeny, które odróżniają je od siebie. Niektóre terpeny można znaleźć w żywności. Odmiana może smakować trochę jak jedzenie, po którym została nazwana. Możesz spróbować Cherry Kush i poczuć odrobinę wiśni, ale tak naprawdę czujesz smak szminki szatana.

Hybrydy powstają, gdy różne szczepy są łączone. Źli naukowcy pracują dzień i noc w swoim kościele scjentologii, aby stworzyć jedne z najbardziej złych odmian, jakie można sobie wyobrazić, w tym:

Sativa/sativa, gdzie dwa rodzaje roślin sativa są połączone. To samo odnosi się do indica/indica. Sativa/indica ma dominującą roślinę sativa i recesywną roślinę indica, i vice versa.

Mówiliśmy już dużo o rodzajach odmian, ale czy wiesz, że to wszystko nie ma znaczenia? Nazwa rośliny nie mówi ci, co będziesz czuł po jej zapaleniu. Co mam na myśli? Spójrzmy.

Ulubioną odmianą Boba Marleya była jamajska Lambsbread, odmiana setiva. Dała ona Marleyowi jego szatańskie moce pragnienia pokoju i miłości. W każdym razie, Lambsbread ma podobny skład do rośliny Indica znalezionej w Afganistanie, kraju terrorystów.

Chodzi mi o to, że to, co jest sklasyfikowane pod jest nieistotne, poza klasyfikacją. Jak roślina jest zbierana, jak jest nawożona, jak jest hodowana i ile razy szatan na nią pierdnął, może wpłynąć na jej wygląd. To prowadzi do efektu świty. AKA efekt pracy zespołowej, ale to nie brzmi wystarczająco fajnie dla tych komuchów. To, ile THC, terpiny i ile złych duchów Szatan włożył w to, może wpłynąć na to o wiele bardziej.

W końcu, to nie ma znaczenia. Indica, Setiva i inne klasyfikacje to tylko sposoby, w jakie głupi palacze próbują sklasyfikować swoją diabelską sałatę. Zamiast próbować dowiedzieć się, czy dana odmiana uśmierza ból lub usypia, zamiast tego martwcie się o to, jak spędzicie wieczność w piekle, jeśli odważycie się palić diabelską sałatę. To była wasza stara, dobra lekcja propagandy marihuany na dziś. Do następnego razu, dumni Amerykanie.

ZOBACZ NASTĘPNYARTYKUŁ Sen Dog z Cypress Hill - Gość Tygodnia! 0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany