Z ostatniej chwili

Co to znaczy Kush? Twój 101 przewodnik po Kush

Aby zdefiniować Kush i poznać dokładne znaczenie Kush, trzeba lepiej zrozumieć całą historię stojącą za odmianami marihuany i sposobem, w jaki są one uprawiane dzisiaj. Mianowicie, sama roślina konopi jest kategoryzowana na wiele różnych sposobów według różnych naukowców. Najbardziej typowym sposobem klasyfikacji są trzy najbardziej znane rodzaje konopi: Sativa, hybryda i indicia

. Te 3 typy opierają się na morfologii rośliny. Są to jednak tylko 3 duże grupy, które mogą być dalej podzielone na wiele innych kategorii. Popularna kultura zielska nazywa je Kush, Haze, i Skunk (lub Purple). Te 3 gałęzie marihuany różnią się kolorem, wyglądem, zapachem, smakiem, działaniem na organizm, składem chemicznym i oczywiście regionami geograficznymi.

Spośród tych trzech gałęzi, dziś omówimy, co oznacza Kush i jak ta odmiana konopi zmieniła sposób uprawy i korzystania z konopi na całym świecie. Aby to w pełni zrozumieć, musimy przyjrzeć się bliżej pochodzeniu tej odmiany, jej rodowodowi, efektom i temu, jak można ją rozpoznać po jej unikalnych cechach.

Jak zdefiniować Kush?

Kush można dziś zdefiniować jako ikoniczną odmianę

, która jest przedstawiana jako budulec większości genetyki innych, nie tak popularnych odmian marihuany, które uprawiamy i palimy dzisiaj. Widzicie, geny się zmieniają, są modyfikowane przez specjalne potrzeby i preferencje konsumentów, ale podstawy i pochodzenie pozostają takie same. Te pochodzące od rodziców Kush zawsze będą określane jako odmiany Kush i nic nie może tego zmienić.

Należy jednak pamiętać, że Kush jest bardzo specyficzną odmianą marihuany, która pochodzi z gór Hindu Kush. Jeśli więc zastanawialiście się nad znaczeniem Kush, odnosi się ono do regionu, w którym była początkowo uprawiana i zbierana. Mianowicie, region ten znajduje się na granicy afgańsko-pakistańskiej

. To, co czyni go tak wyjątkowym, to fakt, że jest to jeden z niewielu regionów na świecie, gdzie marihuana może rosnąć naturalnie.

Czy możemy zdefiniować Kush poprzez jej atrybuty?

Genetyka Kush jest zazwyczaj dość silna i kiedy krzyżuje się ją z innymi genami, to właśnie ona przeważa. Kush jest zawsze w stanie rozprzestrzeniać swoje atrybuty na inne odmiany marihuany, więc jeśli ktoś zastanawia się, co oznacza Kush i prosi o zdefiniowanie Kush, to są to jego najbardziej rozpoznawalne atrybuty.

  • Wygląd odmiany Kush: Jeśli uprawiasz Kush, lub po prostu chcesz lepiej zdefiniować Kush, powinieneś wiedzieć, że ta odmiana zazwyczaj rośnie w głębokich zielonych kolbach. Pozostawia po sobie bogaty purpurowy kolor, choć nie jest on zbyt widoczny przez cały czas. Włoski (lub słupki) rośliny czasami wyglądają na brązowe, pomarańczowe lub sprawiają wrażenie czegoś głębszego i ciemniejszego, jak rdza.
    Ponadto, pąki rośliny pochodzą z grubej rośliny i są grube i gęsto zawiązane.
  • Zapach Kush: Zapach nie jest czymś określonym, jak jego wzrostu i może wahać się między cytrusów, gazu i ziół. Może również dawać nutę kwiatową, ostrą, sosnową, słodkich owoców, ziemistą, a nawet pikantną. Ta bogata różnorodność zapachów między roślinami Kush jest tym, co czyni odmianę Kush tak wyjątkową i popularną wśród entuzjastów zioła, którzy chcą spróbować czegoś innego za każdym razem.
  • Smak Kush rzeczywiście silnie zależy od zapachu i odmiany rośliny Kush. Kiedy chcesz zdefiniować Kush przez jego smak, prawdopodobnie powiesz, że waha się między smakiem kwiatów, winogron, oleju napędowego, ziołowy, gładki, cytrusowy i ziemisty.

Kobieta paląca trawkę via unsplash

.
  • Efekty działania Kush: Zdefiniowanie Kush poprzez jej efekty może być trudne, ponieważ inne odmiany mogą wywoływać podobne efekty i odczucia w oparciu o podobieństwo w chemii i proporcjach kannabinoidów. Jednak rzeczywiście roślina ta może wywoływać silne odczucia, które mogą uderzyć ci do głowy dość intensywnie, jeśli jesteś nowicjuszem palącym ją po raz pierwszy.
    Mianowicie, efekty określają Kush jako dość ciężki i uspokajający indukując couch-lock uczucie przez wiele godzin. To kategoryzuje Kush jako medytacyjną odmianę

Najpopularniejsze odmiany Kush

Podczas gdy hodowcy stali się naprawdę kreatywni w ostatniej dekadzie, jeśli chodzi o uprawę odmian Kush, istnieją pewne odmiany tej rośliny, które pozostały niezmienione. Są to jedne z najbardziej popularnych odmian, jeśli chodzi o palenie Kush, i naprawdę definiują one znaczenie Kush w ogóle.

1. Bubba Kush

Bubba Kush jest dla tych, którzy kochają swoje zioło z mocnymi efektami indica. Bubba jest dość silna w uspokajaniu i zamykaniu cię na kanapie, jak żadna inna. Kiedy więc ktoś pyta, co to znaczy Kush, Bubba definiuje to w najlepszy sposób. Ta odmiana Kush, oprócz pełnego odprężenia, może zwiększyć wasz apetyt, więc radziłbym nie zasypiać przed lodówką, pałaszując pudełko Ben and Jerry's.

2. OG Kush

OG

Kush jest prawdopodobnie najbardziej popularną odmianą Kush, jeśli zapytacie jakiegokolwiek oddanego potheada. Odmiana ta jest zdominowana przez indica i daje ci euforię, która sprawi, że poczujesz się bardzo przyjemnie i zrelaksowany.

3. Skywalker OG

Skywalker OG Kush jest odmianą, która ma typowe efekty OG Kush, jednak z dodatkiem Skywalker, tylko pogłębia uspokajające efekty, które Kush ma w ogóle. Skywalkera można rozpoznać po jego bogatym w owoce, napędzanym olejem napędowym smaku. Efekty tego zioła są szczęśliwy, podniesiony nastrój psychicznie, podczas gdy ciało jest brane przez jego relaksujące i uspokajające efekty.

4. Purple Kush

Purple Kush otrzymał swoją nazwę dzięki głęboko purpurowym liściom oraz ziemistemu, winogronowemu smakowi. Ta odmiana Kush ma silne działanie wywołujące sen dzięki cechom indica-dominant.

5. The Master Kush

Master Kush jest doskonałym przykładem odmiany Kush, która odziedziczyła swoje geny bezpośrednio po Hindu Kush. Jeśli nie możesz znaleźć Bubba Kush, Master jest idealną alternatywą z jej sennymi, radosnymi i relaksującymi efektami.

Która odmiana Kush jest Twoją ulubioną? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej i zobaczmy, który Kush wygrywa.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany