Z ostatniej chwili

Drogi Marleyu - Dlaczego trawka sprawia, że jesteś głodny?

Marley, dlaczego zioło sprawia, że jesteś głodny? Czy pomożesz mi zrozumieć, dlaczego w ciągu 15 sekund od odłożenia jointa do popielniczki, chodzę po kuchni jak opętany zombie i szukam jedzenia? Dlaczego zioło sprawia, że jesteś głodny? Na początku to była zabawa, ale doszedłem do punktu, w którym nawet nie tyle cieszę się jedzeniem, co POTRZEBUJĘ jedzenia. Lubię moje wypady na stację benzynową, ale zauważyłem, że jestem bardzo nierozsądny z moimi zakupami, kiedy jestem na haju. Oto przykład dwóch wycieczek po munchies:

Dlaczego trawka sprawia, że jesteś głodny?

Trzeźwa wycieczka

: 1 baton Mars, mała torebka chipsów i mrożona herbata

Wycieczka nahaju

: 1 "dzielona" torebka m&m's, duża torba chipsów, Twizzlers, czerstwy muffin i 2L butelka popu Marley, co się dzieje z moim mózgiem i żołądkiem, kiedy jestem na haju? Dlaczego zioło sprawia, że jestem taki głodny?! Musi być na to jakieś wytłumaczenie. Dzięki z góry!

-MUNCHIES FOR DAYS

Droga Munchies For Days,

Dlaczego zioło sprawia, że jesteś głodny? Jest ku temu bardzo dobry powód. Zanim na to odpowiem, czy możemy zająć się twoim wątpliwym wyborem przekąsek? Gdzie są Skittlesy? Nie ma lodów ani Oreos? Musieliście przez przypadek pominąć ciasteczka Rice Krispies z listy, prawda? Nie kwestionuję waszych wyborów, ale... batonik Mars? Jeśli nie jest smażony na głębokim tłuszczu, to się mylisz. Jesteś pewna, że to zioło sprawia, że jesteś głodna, a nie głos w twojej głowie przekonujący cię do kupowania wątpliwych przekąsek? Przepraszam. Po prostu traktuję głodówki bardzo poważnie, a ty trafiłeś w nerw. Jeśli chodzi o to, dlaczego trawka sprawia, że jesteś głodny, to jest to raczej proste. Zazwyczaj, kiedy zjesz wystarczającą ilość jedzenia, twój mózg i ciało wysyłają do siebie sygnały. W ten sposób dostajesz wiadomość, że czas przestać jeść. Nasz dobry przyjaciel, zioło, tworzy pewną blokadę między twoim ciałem a mózgiem.

"Ale Marley, dlaczego mój mózg mówi mi, że potrzebuję batonika Mars, a nie tosta z awokado?"

Jest powód, dla którego łakniesz tłustych pokarmów, które są wysokokaloryczne, a nie takich, które są znacznie mniej niezdrowe. Kiedy twój mózg oszukuje twoje ciało, aby myślało, że jest głodne, pragnie czegoś, co będzie miało natychmiastowy wpływ. Niestety, Twinkies mają większy wpływ niż ogórek. Jeśli chodzi o chemiczne uzasadnienie zjawiska, dlaczego zioło sprawia, że jesteś głodny, to jak zawsze sprowadza się ono do kannabinoidów. Te związki chemiczne znajdujące się w trawce są naturalnie produkowane w twoim organizmie w postaci endokannabinoidów. Ponieważ są one odpowiedzialne za sygnały, które pozwalają ci wiedzieć, czy jesteś głodny, czy pełny, kannabinoidy wywołują konflikt. Zasadniczo stajesz się rozregulowany, ponieważ THC rozpala twoje endokannabinoidy, co z kolei uwalnia hormony, które wyzwalają twoje wycieczki na stację benzynową w celu kupienia gorszych przekąsek. SUB. PAR. PRZEKĄSKI. Oto, co dostaniesz następnym razem, gdy pójdziesz do sklepu na rogu po tym, jak się naćpasz:
  • 1 pinta Ben & Jerry's Half Baked
  • 1 puszka Pringles BBQ
  • mieszanka do naleśników (nie zadawaj pytań)
  • 1 normalnej wielkości torebka Skittlesów
  • 1 mała torebka prażonych nerkowców
Nie ma za co.

Z poważaniem, Marley

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany