Z ostatniej chwili

5 Celebrytów, którzy kochają trawkę... zaskakująco.

Od prezydentów po gwiazdy muzyki pop, marihuana zbliża ludzi. I w erze post-prawdy, wszyscy możemy być za to wdzięczni.

Gwiazdy kochają swoją trawkę. W rzeczywistości, wielu z nich nie boi się tego okazywać. Od noszenia koszulek z liśćmi trawki po publiczne palenie, celebryci lubią pokazywać swoją miłość do Mary Jane. Chociaż znamy takich entuzjastów marihuany jak Snoop i Rihanna, oto kilka innych zaskakujących gwiazd, które wyznały swoją miłość do marihuany.

Bill Maher

Pisząc op-ed dla Rolling Stone, palacz marihuany Maher stwierdził, że marihuana może zjednoczyć świat. Głośne poparcie Mahera dla legalizacji marihuany jest przykładem jego libertariańskiej postawy. W międzyczasie ma też względy praktyczne: Marihuana pomaga mu w poprawnym pisaniu. Bill twierdzi, że jest umiarkowanym palaczem, palącym tylko kilka razy w tygodniu. Z drugiej strony, mówi, że praca jest priorytetem i jest na pierwszym miejscu, ale marihuana pomaga mu skupić się na kreatywnym pisaniu.

"Nie jestem jedyną osobą na tym świecie, dla której marihuana jest pomocna w kreatywnym pisaniu" - zauważa Maher.

Jennifer Aniston

"To też jest zabawne. Bo widzisz coś takiego - ja i mój mąż, uzależnieni od narkotyków. A potem czytasz artykuł, w którym jest napisane, że palisz trawkę" - powiedziała magazynowi. via Green Rush Daily

Aniston była notorycznie - i odświeżająco - nonszalancka w kwestii używania marihuany. Jen otwarcie mówiła o swoim zamiłowaniu do trawki od wczesnych lat swojej kariery. W 2001 roku, w wywiadzie dla Rolling Stone, mówiła o swoim zażywaniu trawki. Od "Przyjaciół" do "We are the Millers", Aniston używała marihuany otwarcie, nawet pomimo krytyków nazywających ją narkomanką.

"Mam na myśli, cieszę się tym raz na jakiś czas", kontynuowała. "Nie ma w tym nic złego. Wszystko z umiarem...Nie nazwałabym siebie "pothead".

Morgan Freeman

Morgan Freeman mówił o swoim używaniu trawki w przeszłości, i nadal to robi, widząc korzyści z jej używania i legalizacji. To znaczy, kto mógłby wiedzieć lepiej niż człowiek, który gra Boga? Jak wielu Amerykanów, Freeman używa marihuany do uśmierzania bólu nerwów w lewym ramieniu, z powodu urazu odniesionego w wypadku samochodowym. Freeman wciąż nie odzyskał pełnej sprawności lewej ręki, dlatego nosi rękawicę uciskową, aby zapobiec gromadzeniu się krwi. Jest również zwolennikiem używania marihuany.

"Kiedyś mówili: 'Palisz to, chłopcze, uzależniasz się!'" powiedział Freeman, śmiejąc się przy tym.

Natalie Portman

"Jestem za stara", powiedziała Portman. "Chciałabym być taka fajna, ale teraz jestem jak starsza pani. Jestem w łóżku o 22:00. Nie mogę już tego robić." via Toke of the Town

Występując w "Your Highness" jako tajemnicza wojowniczka, w średniowiecznej komedii promuje trawkę. Ponadto, aktorka występuje u boku Jamesa Franco i Danny'ego McBride'a. Chociaż ostatnio powiedziała, że już nie pali z powodu "bycia zbyt starą", nadal ma swoje strony na produkcji i występie w "Best Buds". Wcieli się w postać przyszłej panny młodej, która odkłada ślub na rzecz wyprawy z dwoma najlepszymi przyjaciółmi do San Diego, napędzanej marihuaną.

'Uwielbiam komedie o stonerach. Paliłam trawkę w college'u, ale nie palę od lat", powiedziała Entertainment Weekly.

Woody Harrelson

Pomimo tego, że już nie zapala, Harrelson nadal docenia marihuanę. "Nie mam w ogóle problemu z paleniem. Uważam, że to świetna sprawa" - powiedział. via Mashable

Oprócz tego, że Harrelson uważa się za aktywnego palacza, to również aktywnie protestował przeciwko amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. W rzeczywistości, Woody Harrelson palił marihuanę podczas kolacji z Donaldem Trumpem, ponieważ nie mógł sobie poradzić z jego ciągłymi rozmowami o pieniądzach. Chociaż Woody nie używa już marihuany, nadal jest mocno zaangażowany w edukację i rzecznictwo. Woody ujawnił, że zrezygnował z niej, ponieważ stwierdził, że zaciemnia jego umysł.

"Palę, ale nie zadaję sobie tyle trudu tylko dlatego, że chcę, aby mój wybrany narkotyk był legalny. Chodzi o wolność osobistą. Powinniśmy mieć w tym kraju prawo do robienia tego, co chcemy, jeśli nikogo nie krzywdzimy. Siedemdziesiąt dwa miliony ludzi w tym kraju paliło trawkę. 18 do 20 milionów w ciągu ostatniego roku. Ci ludzie nie powinni być traktowani jak kryminaliści".

Jim Belushi

Belushi palił od czasów, gdy był nastolatkiem. "To musiała być naprawdę dobra trawka, bo nie pamiętam" - mówi. Belushi jest aktorem, komikiem i muzykiem, a także właścicielem własnej firmy produkującej trawkę. Belushi chce szerzyć wiedzę na temat używania marihuany jako lekarstwa i ma nadzieję, że stanie się ona dostępna dla każdego. Belushi nie myślał początkowo, że będzie uprawiał trawkę na swojej farmie, ale w roku, w którym ją kupił, Illinois zalegalizowało marihuanę. Od tego czasu pokochał swoje rzemiosło i nie zamierza się przestawić w najbliższym czasie.

4 1 głosowanie Artykuł Ocena

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany