Z ostatniej chwili

Herbata ziołowa Efekty: Czy picie herbaty ziołowej jest dobre?

Efekty herbaty z chwastów są coraz częściej omawiane, jeśli chodzi o używanie rośliny w inny sposób, a nie tylko poprzez palenie lub spożywanie pokarmów. Jasne, vaping, stosowanie miejscowo, i palenie marihuany, wszystkie przynieść Ci szereg korzyści zdrowotnych, jednak wiele można powiedzieć na picie go też. Mianowicie, efekty herbatki ziołowej są tak liczne, ponieważ sama roślina konopi jest wypełniona mnóstwem witamin, minerałów, składników odżywczych i przeciwutleniaczy

, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Efekty picia herbaty ziołowej: Przyjrzyjmy się bliżej

Zanurzmy się jednak głębiej w efektach działania herbaty ziołowej, które, jak mówią ludzie, sięgają od porannych m

dłości po stres. Oto korzyści płynące z efektów działania herbaty ziołowej wraz z przepisem na końcu, abyś mógł przygotować własną herbatę z konopi.

Herbata z marihuany przynosi ulgę w przewlekłym bólu

Kiedy mamy do czynienia z przewlekłym bólem, wiele osób zdecydowałoby się na marihuanę zamiast opiatów. Jeśli cierpisz na przewlekły ból, oto jakie efekty daje herbata z konopi, którą możesz pić.

  • Kannabinoidy (główne związki w konopiach indyjskich), takie jak THC i CBD, mają silne właściwości przeciwbólowe. Są one wchłaniane przez przewód pokarmowy i wątrobę, są w stanie działać szybko i uśmierzać ból w każdym miejscu ciała. W zależności od mocy herbaty i własnych możliwości absorpcji przewodu pokarmowego, zajmie Ci około 30-90 minut, aby poczuć pełne efekty herbaty ziołowej.
  • Wspaniałą rzeczą w piciu herbaty ziołowej zamiast palenia zioła jest to, że ulga w bólu jest ciągły w przeciwieństwie do palenia lub vaping gdzie odchodzi w ciągu kilku godzin. Te efekty herbata ziołowa są podobne do tych uzyskanych przez przyjmowanie edibles i może trwać w dowolnym miejscu od 4-8 godzin. Tak więc, zamiast stale dawkować sobie leki lub inne substancje uśmierzające ból, można po prostu wziąć herbatę raz lub dwa razy dziennie być wolne od bólu.
  • Szczególnie ze względu na długotrwałe efekty, efekty herbaty ziołowej są bardzo pożądane, jeśli chodzi o łagodzenie przewlekłych stanów bólowych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, AIDS, MS, a nawet raka.

Szczęśliwa dziewczyna pijąca herbatę ziołową via pixabay

.

Pro tip: Rozważ przyjmowanie herbaty razem z dobrym źródłem tłuszczu (kokos, oliwa z oliwek, a nawet olej CBD

), aby uzyskać maksymalną absorpcję kannabinoidów przez wątrobę w całym organizmie.

Efekty herbaty z chwastów przechodzą w lęk i depresję

Marihuana, czy to palona

, czy spożywana, znana jest z tego, że przynosi silne korzyści łagodzące stany lękowe i depresję. Mianowicie, lęk i depresja są jednymi z najczęściej występujących dolegliwości u ludzi, a statystyki pokazują, że około 350 milionów ludzi cierpi na depresję przynajmniej raz w życiu. A także, jedna osoba z każdych trzynastu, jeśli dotkniętych jakiegoś rodzaju lęku.

To jest, gdy efekty herbata ziołowa przydają się ponownie. Uwalniają one od stresu, który odczuwało się przez cały dzień i pomagają w wieczornym relaksie i dobrym śnie.

Wpływ herbaty ziołowej na płuca

O ile można powiedzieć, że palenie trawki jest prawie tak samo szkodliwe dla płuc jak palenie tytoniu, to na szczęście nie można tego powiedzieć o herbacie z canny. Mianowicie, herbata działa jako bronchodilator, podczas gdy palenie działa jako bronchokonstryktor

. Innymi słowy, podczas gdy palenie zwiększa opór w drogach oddechowych i zmniejsza przepływ powietrza, działanie herbaty z konopi jest odwrotne. Zmniejszają one opór i umożliwiają głębsze oddychanie.

Herbata ziołowa via pixabay

.

Zdrowie serca

Działanie herbaty ziołowej jest również znane z tego, że poprawia zdrowie serca. Jasne, dieta i ćwiczenia są główne zmieniacze gry tutaj, jednak dodanie trochę herbaty canna do combo może z pewnością przynieść jeszcze lepsze rezultaty. Robią to poprzez obniżenie ciśnienia krwi i poprawy krążenia w tkankach. Powodem, dla którego jest to tak ważne jest to, że wysokie ciśnienie krwi jest numerem jeden przyczyną ataków serca i chorób serca. Należy jednak pamiętać, że marihuana w herbacie jest w stanie natychmiastowo złagodzić ten problem, podczas gdy palenie początkowo zwiększa puls i ciśnienie krwi

.

Nudności znikną

Właściwości herbaty z konopi indyjskich obejmują również nudności i wymioty. Jeśli kiedykolwiek czułeś jedno lub oba, wiesz, że jest to nieprzyjemne uczucie w żołądku, ale jest to sposób naszego ciała do walki z toksycznymi substancjami. Chociaż nie powinniśmy zatrzymywać tego procesu, to z pewnością pomoże nam, jeśli uda nam się złagodzić objawy nudności i wymiotów. A to można zrobić, pijąc miłą, gorącą filiżankę herbaty ziołowej. Warto wspomnieć, że herbata ziołowa pomaga na nudności związane z chemioterapią. W rzeczywistości, wśród powodów terapeutycznych, chemioterapia jest najczęstszym powodem, dla którego ludzie piją herbatę ziołową, według Brytyjskiego Stowarzyszenia Medycznego

.

Warto wspomnieć, że ci, którzy mają do czynienia z dużą ilością nudności i skłonnością do wymiotów i nie jedzą wystarczająco dużo z powodu chemioterapii lub z jakiegokolwiek innego powodu, mogą skorzystać z efektów herbaty ziołowej, które zwiększają zdrowy apetyt i ograniczają utratę wagi z terapii, która może być śmiertelna.

Przygotowywanie herbaty ziołowej via pixabay

.

Herbata ziołowa przeciwko chorobie Alzheimera

Nauka udowodniła również, że marihuana spowalnia rozwój choroby Alzheimera dzięki swoim właściwościom neuroprotekcyjnym.
właściwościom neuroprotekcyjnym. The Journal of Alzheimer's Disease opublikował badanie, w którym mikrodawki THC prowadzą do zmniejszenia produkcji białek beta-amyloidowych, które są głównym sygnałem choroby Alzheimera. To dodatkowo pokazuje, że kannabinoidy są kluczowym czynnikiem w ratowaniu zdrowia mózgu i zapobieganiu wystąpieniu choroby Alzheimera.

Parzenie herbaty z ziół: Podstawy

Teraz, gdy już wiesz, co się dzieje, gdy pijesz herbatę z chwastów, dlaczego nie spróbować efektów dla siebie? Ludzie uwielbiają tę herbatę, ponieważ jest dość łatwa do zaparzenia, nie wymaga specjalnej wiedzy ani narzędzi, a do jej przyrządzenia można wykorzystać pąki, liście, łodygi, kief

lub jakikolwiek inny produkt na bazie ziół, który wymyśli Twoja kreatywność. Zrób swoją własną herbatę ziołową i ciesz się korzyściami, stosując się do tych prostych wskazówek:

SKŁADNIKI

OLEJ: Pierwszą najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że musisz zrobić swoją herbatę ziołową z jakąś formą tłuszczu, ponieważ THC nie jest rozpuszczalny w wodzie. Dlatego zaleca się stosowanie oleju z konopi, mleka z konopi lub nawet oleju kokosowego

.
  • ½ grama kwiatu konopi
  • Miód do smaku
  • 2 szklanki wody
  • ½ łyżeczkimasła canna lub innego źródła tłuszczu
  • 1 torebka herbaty

Czas przygotowania: 25 minut
Czas gotowania: 30-40 minut

INSTRUKCJE

Zmiel kwiat i wymieszaj go z olejem/źródłem tłuszczu dowolnego rodzaju. Umieść składniki w średnim rondlu i gotuj na wolnym ogniu. Przełóż mieszankę do kulki lub torebki do herbaty i odłóż na bok. Następnie doprowadź 2 szklanki wody do wrzenia i włóż torebkę z mieszanką ziół i oleju do wrzącej wody. Zmniejszyć ogień do najniższego punktu i gotować na wolnym ogniu przez minimum 30 minut.
Po 30 minutach gotowania na wolnym ogniu wyjmij torebkę z herbatą i pozwól mieszance ostygnąć przed wypiciem. Należy pamiętać

, że należy odczekać co najmniej 3 godziny od wypicia pierwszej filiżanki, aby móc wypić drugą.

Herbata z ziół i mięty via pixabay

.

Dodatkowa wskazówka:

Herbata z konopi ma neutralny smak, więc możesz dowolnie mieszać i łączyć zioła i przyprawy, aby spersonalizować ją tak, jak lubisz. 4.4 5 głosy Ocena artykułu

O portalu

logo-footer

Mam Boon 2Time - otwieramy oczy

Portal popularnonaukowy łamiący stereotypy. Zachęcamy do częstych odwiedzin.

Pozdrawiamy

Zespół Mam Boon 2Time

Często czytane

Kontakt
Fakty i mity dotyczące marihuany
Marihuana i tłuszcz rybi w leczeniu chorych na raka

Świeże newsy branżowe

Czekoladowe batoniki zbożowe z masłem orzechowym na bazie konopi indyjskich
Wosk z marihuany: Wszystko, co musisz wiedzieć
Łatwe krówki z dodatkiem konopi - Niewiarygodnie pyszne!
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla mamboon2time.pl - nasiona marihuany